Borůvková dvojka

299 Kč / ks
Momentálně nedostupné

Jste milovníkem lesních borůvek a čokolády? Nebo takového milovníka znáte a rádi byste ho potěšili? V tom případě je tato nerozlučná dvojka jako stvořená pro Vás! :)

Darujte borůvkový džem s čokoládou spolu s tabulkou skvělé Míšiny borůvkové čokolády.

Ze spolupráce s Míšou mám nesmírnou radost. Když jsme přemýšlely s jakým ovocem její úžasnou čokoládu spojíme, nemusely jsme moc dlouho přemýšlet. 

A tak jsme k čerstvým Krkonošským borůvkám přidali ručně a s láskou vyrobenou čokoládu z Madagaskaru a zákonitě muselo vzniknout něco výjimečného!

Vyzkoušejte naši hřejivou limitovanou edici plnou lesních borůvek a poctivé 70 % čokolády, která byla navíc v letošním roce oceněna jednou hvězdičkou Great Taste! 

 

A co říká Míša o borůvkové čokoládě? 

Mléčná čokoláda z organických kakaových bobů z Madagaskaru. Tyto boby chutnají po ovoci a my jsme k nim ještě přidaly borůvky z českých lesů. Všechny suroviny meleme několik dní v kamenném mlýně. Díky tomu se všechny chutě krásně propojí a čokoláda získá barvu, chuť i vůni borůvek.

Pozor! U téhle čokolády se nepodaří zatajit, že jste ujídali - fialové jazyky vás prozradí :-)

Tato čokoláda získala v roce 2020 zlatou medaili v prestižní světové soutěži Academy of Chocolate Awards v Londýně. Ve stejném roce získala i 2 hvězdy ve světové gurmánské soutěži Great Taste Awards v Anglii.

Složení borůvkového džemu s čokoládou: 66 % lesní borůvky, cukr, 10 % Míšina čokoláda Madagaskar (70%),  citronová šťáva, citrusový pektin.

Hmotnost: 150 g - sklenička Weck.

Upozornění: na povrchu džemu a víčka můžete pozorovat nenápadný bělavý povlak, který není na závadu. Jedná se o malou vrstvu kakaového másla, které se odpařilo při výrobě džemu a následně při chladnutí džemu ve sklence ztuhlo.

Složení borůvkové čokolády: kakaové boby, třtinový cukr, kakaové máslo, sušené mléko, sušené borůvky 5%
Obsah kakaové sušiny nejméně 58,5 %

Hmotnost: 5o g