Stříbrná medaile z The World's Original Marmalade Awards 2017

Moji milí,

ráda bych se s Vámi podělila o jeden příběh, o jeden další, a pro mě ještě stále neuvěřitelný, splněný sen!

Budou to už dva měsíce, co jsme vyslali 3 Mlsné skleničky do světa.. do Anglie..
Na prestižní soutěž The World's Original Marmalade Awards 2017. 
Do Dalemain Mansion v Cumbrii dorazilo přes 2000 marmelád z více než 30 zemí světa! A jak mezi tolika konkurenty Mlsné skleničky obstály?  Nuže..

Pomerančová marmeláda s čokoládou a Mandarinková marmeláda s proseccem o fousek unikly bronzové medaili a získaly pochvalu! 

A co ta třetí sklenička?

Tadááááááááá…

Mlsný Krvavý pomeranč získal stříbrnou medaili!!!

Řeknu Vám, je to krásný pocit, neskutečný, nepopsatelný.. 
Nesmírně si vážím toho, že jsem se mohla zařadit mezi vítěze domácích i světových výrobců marmelád. Že cestu, kterou jsem si vybrala se jeví jako správná, že mohu dělat práci, která mě naprosto pohlcuje, dává smysl a je zároveň mým koníčkem i snem. Ukazuje se, že poctivost a láska k řemeslu je nenahraditelná.

Tímto bych Vám všem chtěla poděkovat za Vaši podporu, za Vaši úžasnou zpětnou vazbu, protože bez Vás by to nešlo! A já Vám tímto slibuji, že budu své marmošky i džemy dělat minimálně stále stejně tak dobře jako do teď. Že ze svých dosavadních nároků neslevím ani o malý kousek a kdo ví, třeba to ten příští ročník společně dotáhneme i na tu zlatou hvězdu! 

Děkuji všem, co dočetli až do konce! 
Krásný den, Eva

DSC07584

IMG_20170124_224610

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení